Јакимовски не направил сообраќајна несреќа, туку негова блиска роднина

by Fokus

Стевче Јакимовски не направил сообраќајна несреќа, туку негова блиска роднина, дознава „Фокус“.

Јакимовски преку социјалните мрежи демантираше дека учестувал во сообраќајна несреќа во која беше удрен мотоциклист.

 

Поврзани новости