Скопјанец нападнат во казино

by fokus 14:57
14:57

Вчера во 20:45 часот С.К.(34) во Секторот за внатрешни работи Скопје пријавил дека истиот ден околу 20,30 часот на улицата „Аминта Трети“ во моментото кога тој влегол во казино бил физички нападнат од страна на две лица.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости