Непознато лице се јавило во Сител и рекло дека во студиото има подметнато бомба

by fokus

Околу 21 часот вечерва непознато лице се јавило во телевизија Сител и рекло дека во студиото има подметнато бомба, неофицијално дознава Фокус.

Екипи од МВР моментално се излезени на терен да ја испитаат оваа дојава.

Поврзани новости