Актер Сашко Коцев денеска стана татко откако неговата сопруга Смиљања се породи и роди женско дете.

Тој ја побара за жена пред неколку години на Златна Бубамара на популарноста, откако пејачката Каролина Гочева го навести запросувањето.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.