Турчинка се загубила во Скопје, била во хотел со нејзината ќерка

by Fokus

Вчера во 23.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, Е.Б.(34) од Република Турција пријавила дека нејзината мајка А.П.О.(73) од Република Турција се оддалечила од хотел во Скопје каде престојувала.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости