Србин се разнесе со бомба поради неверство

by Фокус

Жител на Србија на возраст од 47 години ги претепал својата девојка и нејзината мајка, по што се разнел со бомба.

Инцидентот се случил утрово по 7 часот во градот Вршац.

Нова.рс, објави дека мажот прво со стап ја претепал девојката Ѓ.П. и нејзината мајка Д.П.

Тој потоа земал рачна бомба и се разнел пред нив.

Неофицијалните информации велат дека неверство било причината поради која мажот ги тепал жените и се самоубил.

Поврзани новости