Исчезнато уште едно лице, но сега во Скопје

by Fokus 12:02
12:02

Уште едно исчезнато лице било пријавено вчера во полициска станица во Скопје, информираа од Министерството за внатрешни работи.

Според полицијата, вчера во 23.00 часот Г.М.(23) од Скопје пријави дека на 10.10.2017 година во 06.00 часот од домот во непознат правец се оддалечил неговиот татко В.М.(54). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

- Advertising -

 

Поврзани новости