Дел од жителите во Центар без вода

by fokus 14:30
14:30

Водовод и канализација известува дека поради изведување на водоводен приклучок Ф-80мм на ул. Мирче Оровчанец бр.13 Центар.

Прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.Мирче Оровчанец од 09:00 часот до санирање на дефектот.

- Advertisements -

Поврзани новости