Бразилски фудбалер убиен и фрлен во грмушка, а отсечени му биле гениталиите

by fokus

Бразилскиот фудбалер Даниел Кореа Фрејтас е пронајден мртов во грмушка во Сао Хозе дос Пињајис, пренесуваат бразилските медиуми.

Како што инфомираат медиумите, 24-годишниот играч на Сао Паоло бил измачуван а во вратот му биле нанесени два убоди, поради кои малку фалело да му биде отсранета и главата. Како што пренесе полицијата, му биле пресечени и гениталиите.

Поврзани новости