Ѕвездите од серијата „Играта на тронови“ се подготвуваат за најважната улога

by Fokus 20:48
20:48

Ѕвездите од серијата „Играта на тронови“, Роуз Леси и Кит Харингтон наскоро ќе станат родители, откако Лесни објави дека е бремена.

Парот се запозна за време на снимањето на серијата, а неодамна ја прославија и нивната втора годишнина од бракот.

Таа позираше за магазинот „Мејк“, а на фотографијата јасно се гледа нејзиниот труднички стомак. Познатиот пат се венча пред две години во Шкотска.

Поврзани новости