ВО ЖИВО: Пречек на европските ракометни шампиони на Вардар

by fokus 13:47
13:47

Oд преносот проследете го во живо пречекот на ракометарите од „Вардар“ кои ја освоија европската „Лига на шампиони“. Ракометарите во моментот поминуваат под Триумфалната порта.

Поврзани новости