ВИДЕО Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Влада

by fokus 20:03
20:03

Следете го во живо протестот на ВМРО-ДПМНЕ пред Владата. Ова е првиот протест на партијата откако отиде во опозиција и откако неколку месеци подоцна, се смени партиското раководство.

Поврзани новости