ВИДЕО Заев: Составот е утврден, Владата ќе биде реформска

by fokus 22:02
22:02

Од прес конференцијата на Зоран Заев, лидерот на СДСМ и мандатар на новата влада, предложена и прифатена на вечерашната седница на Централниот одбор на СДСМ.

 

Поврзани новости