(ВИДЕО) Новинар на ТВ 21 одведе жителка на Тимјаник да ги запознае децата против кои протестираше

by fokus 22:47
22:47

Новинарот на ТВ 21 на денешниот протест во село Тимјаник против отворањето на дом за деца со посебни потреби покани и одведе една од жителките која протестираше да се запознае со децата кои се сместени во домот.

 

Поврзани новости