По прегратката со насилникот, Канческа-Милевска доби и бакнеж во рака

by fokus 14:28
14:28

Пратеничката Елизабета Канеска-Милевска очигледно се познава со голем дел од насилниците кои во четвртокот дивееја во Собранието, бидејќи на фејсбук се шират фотографии на кои се гледа како се поздравува со некои од нив.

Откако се појави фотографија според која е во прегратка на еден од насилниците, со фантомка на глава, на фејсбук се постира уште една фотографија, а од која се гледа како друг „посетител“ на Собранието и ја бакнува раката.

 

Поврзани новости