Мајка си го бара исчезнатиот син

by Fokus 16:25
16:25

Мајка вчера во полиција пријавила дека исчезнал нејзиниот син, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во Полициска станица Карпош, Е.К.(52) пријавила дека на 05.06.2018 година од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот син В.К.(22). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

- Advertisements -

Поврзани новости