Галерија: СДСМ слави пред Влада, Заев ќе се обрати на насобраниот народ

by Fokus 00:21
00:21

Владејачката СДСМ ја слави победата пред Влада, а цела Илинденска е блокирана.

Пред влада е поставена сцена на која се очекува наскоро да излезе лидерот на СДСМ и премиер на државата, Зоран Заев.

- Advertising -

Поврзани новости