(ФОТО) Прво запросување на Евровизија: Јана го украде шоуто!

by fokus 23:02
23:02

По објавување дека е бремена пред самиот настап, нашата претставничка на Евровизија, Јана Бурческа продолжи да биде во центарот на вниманието и по завршувањето на сите настапи. Имено, при вклучувањето во бекстејџот, нејзиното момче ја запроси.

Ова е прво запросување во историјата на Евровизија. Во моментов сите се во исчекување на резултатите, односно дали Јана ќе се пласира во финалето.

Поврзани новости