Едно лице загина во судир на две возила и мотор на улицата Козле

by Fokus

Вечерва околу 20 часот и 50 минути на улицата Козле во Скопје се случула тешка  сообраќајка во која загинало едно лице кое  неофицијално било на 15 годишна возраст.

Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од момчето  кое починало.

Се уште трае увидот на полицијата.

Центар.мк

Поврзани новости