Кандидат за градоначалник пријавил закани по телефон

by fokus 13:02
13:02

Во текот на вчерашниот ден, околу 20.20 часот, во полициската станица Куманово, еден од кандидатите за градоначалник на Старо Нагоричане,  пријавила дека од страна на непознато лице по телефон и биле упатувани закани.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости