Вработена во средно училиште во Битола нападната од своја колешка

by Fokus

Вчера во СВР Битола, 28-годишната Х.Т. од Битола пријавила дека во средно училиште во Битола била физички нападната од нејзината колешка Ј.Н., информираат од Министерството за внатрешни работи.

„Се преземаат мерки за расчистување на настанот“, наведено е во полицискиот билтен.

Поврзани новости