ВО ЖИВО: Прес конференција на Зоран Заев

by Фокус 14:02
14:02

На следното Видео можете во живо да ја следите прес конференцијата на СДСМ, се очекува да почне во секој момент. Можете да следите на следниот линк

 

Поврзани новости