Во стан пронајден мртов 45-годишен маж

by fokus 16:08
16:08

Во стан во Скопје бил пронајден мртов 45-годишен маж. Според првичните информации, на неговото тело нема траги на насилство.

-На 29.03.2019 во 13.56 часот во СВР Скопје, Д.Б. пријавил дека во стан на ул.„Никола Киров Мајски“ во Скопје го пронашол починат без траги на насилство З.С.(45), кој живеел сам во станот на неговата сестра. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на обдукција, информираат од МВР.

- Advertisements -

Поврзани новости