(ВИДЕО) По 11 години Каролина сама ја испеа песната „Немир“

by fokus

Каролина Гочева вечерва сама го отпеа дуетот со Тоше Проески, хитот „Немир“, на концертот во негова чест.

Од смртта на Тоше поминаа 11 година, а ова е прв пат Каролина да ја отпее оваа песна.

Поврзани новости