Видео: Мијалков без одговор дали переле пари

by Fokus 13:29
13:29

Поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање, Сашо Мијалков пристигна во Специјалното јавно обвинителство, каде што треба да даде исказ.

Тој пред да влезе во просториите на СЈО беше запрашан од новинарите дали е точно дека переле пари, на што кратко одговори дека може после ќе даде изјава, но не даде одговор на прашањето.

- Advertisements -

Видео: А1он

Поврзани новости