(ВИДЕО) „Јога со Гога“ покрај Охридското Езеро

by fokus

Претседателскиот кандидат Гордана Силјановска-Давкова, како што и најави, утрово вежбаше јога заедно со уште неколку луѓе покрај Охридското Езеро.

Како што истакна таа на својот профил на Фејсбук, дружбата поминала одлично и во добро расположение.

Видео

https://www.facebook.com/gordana.siljanovska.71/videos/132359961235311/

Поврзани новости