(ВИДЕО) „Излези момче“ ечи од соблекувалната на Македонија, се слави големата победа!

by Fokus 23:38
23:38

Весело е вечерва во соблекувалната на македонскиот национален тим кој на неверојатен начин успеа да ја совлада Германија на гостински терен.

Нашите репрезентативци покажаа дека знаат да го изненадат противникот, а во соблекувалната на Македонија се пеат песни и се слави неверојатниот успех.

- Advertisements -

Поврзани новости