(ВИДЕО) Богоев: Збогум Никола, срушивме режим после 11 тешки години

by fokus 20:30
20:30

Пртаеникот Стефан Богоев од СДСМ денеска од собраниската говорница порача дека по 11 тешки години, денеска конечно е срушен режимот.

Во продолжение погледнете го целиот говор на Богоев.

- Advertisements -


 

Поврзани новости