Утрово младо момче физички нападнато на „Партизанска“

by Fokus 17:10
17:10

Рано утрово, 26-годишно момче било физички нападнато од неколку лица пред угостителски објект, пренесува МВР.

„На 01.12.2019 во 05.00 часот во Полициската станица Центар, Н.Б.(26) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот пред угостителски објект на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за рачистување на случајот“, додаваат од МВР.

- Advertising -

Поврзани новости