Уште еден татко си ја бара исчезнатата ќерка

by Fokus 17:09
17:09

Пеесет и четиригодишен скопјанец пријавил во полиција дека исчезнала неговата 20 годишна ќерка.

Според полицијата, вчера во 20.30 часот во полициска станица, А.Ј. (54) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 07.00 часот во непознат правец се оддалечила неговата ќерќа З.Ј. (20). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Поврзани новости