Татко си ја пронашол исчезнатата 10-годишна ќерка во Ниш

by Fokus 13:31
13:31

Татко пријавил дека си ја пронашол исчезнатата ќерка во Ниш, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера во 11.30 часот А.М.(44) од Скопје пријавил дека на 11.05.2018 во Ниш Р.Србија го пронашол своето 10 годишно дете кое на 07.05.2018 година е пријавено за исчезнато.

Поврзани новости