Сопругата на претседателот на државата се вакцинираше против ковид 19

by Фокус 21:46
21:46

Сопругата на претседателот Стево Пендаровски, Елизабета Ѓоргиевска, се вакцинираше против ковид 19.

„Детска и превентивна стоматологија-вакцинирани!“, напиша Ѓоргиевска на фејсбук.

- Advertisements -

Поврзани новости