Се самозадоволувал пред очите на три малолетнички

by Fokus 16:09
16:09

Четириесет и петгодишник се самозадоволувал пред три малолетнички од 16 години, информираа од МВР.

Според полицијата, синоќа десет минути по полноќ во Секторот за внатрешни работи Скопје Г.Ц.(42) пријавил дека на 26.04.2018 година околу 22,45 часот на улицата “Лондонска“ додека седеле пред влез од зграда неговата малолетна ќерка и уште две другарки сите на возраст од 16 години им пришло непознато лице на возраст од околу 45 години и почнало да им поставува прашања.  Во еден момент лицето го откопчало патентот на пантолоните и почнало да се самозадоволува пред нив. Тогаш девојчињата избегале во влезот на зградата, а лицето со велосипед го напуштило  местото на настанот. Се работи на целсоно расчистување на случајот.

- Advertisements -

Поврзани новости