Незадоволен пациент пукал во доктор на скопската Абдоменална хирургија

by Fokus 09:44
09:44

Незадоволен пациент пукал во лекар на скопската Клиника за абдоменална хирургија, брифираат извори за „Фокус“. Тоа се случувало пред некој час, а во моментот хирушките клиники вријат од специјалци.

Според нашите извори, на клиниката биле тројца, кои го направиле инцидентот, пукале во лекарот, а последните информации се дека се уапсени.

- Advertisements -

Сите пациенти се надвор пред хирушките клиники преплашени од тоа што го виделе. За повеќе детали ќе ве информираме подоцна

Поврзани новости