Миленко: Можно е СДСМ да победи, а народот секогаш е во право

by fokus 02:29
02:29

Миленко Неделковски кој е силен поддржувач на ВМРО-ДПМНЕ вечерва на својот фејсбук профил напиша дека во моментов по 51 пратеник имаат и СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ, а можно е и СДСМ да има пратеник повеќе. Притоа, тој порача дека народот секогаш е во право и дека на победникот треба да му се честита.

Поврзани новости