Јовановски за изборниот резултат: Реков јас ќе се распаднете и ќе се распарчите како лего коцки!

by Fokus

Бојан Јовановски – Боки 13 се огласи на социјалната мрежа Фејсбук со свое мислење за изборниот резултат.

„ЈАСНО Е ВЕЌЕ СЀ КАКО БЕЛ ДЕН!!!

И ОФИЦИЈАЛНО СЕКТАТА Е УРНИСАНА!!!

Реков јас дека ќе се распаднете и ќе се распарчите како лего коцки кој никогаш и никој повторно нема да може да ги состави!!!

За секта, секташки резултат!!!

ИИИИ КОНЕЧНО И ЗАСЕКОГАШ БАЈ БАЈ БЕЈБИ БАЈ, ЉУБАВИ ДО ТУКА БИЛО…!

ПОЧНУВА НОВА ИСТОРИЈА…!!!!“ – напиша Јовановски на Фејсбук.

 

Поврзани новости