Груевски само накратко се појави во белиот дворец

by fokus 21:03
21:03

Никола Груевски, лидерот на ВМРО – ДПМНЕ  вечерва накратко се појави во прес – центарот во партиското седиште на ВМРО – ДПМНЕ и откако се ракува со неколкумина сопартијци, веднаш ја напушти просторијата без да даде изјава.

Поврзани новости