(ФОТО) Северина позира гола

by Fokus 23:55
23:55

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ (49) не престанува да ја интригира јавноста и некогаш знае да ги „почести“ своите фанови со провокативни фотографии.

Овој пат, пејачката ги шокираше своите следбеници со објавување фотографија на која е целосно гола, а интимните делови ги покрива со свилена тренерка.

„Вовед во анатомија“, напиша Северина покрај фотографијата.

Поврзани новости