Екс министерот Никола Тодоров отвори кафуле во Аеродром

by Fokus 11:43
11:43

Екс министерот за образование и за здравство, Никола Тодоров заедно со брат му отворија кафуле во трговскиот центар Капитол Мол во населбата Аеродром, објави порталот Фактор.

Претходно, екс министерот за здравство откако изврши примопредавање на функцијата отвори адвокатска канцеларија и се повлече од политичките и партиски активности во ВМРО-ДПМНЕ.

- Advertisements -

Поврзани новости