Двајца напаѓачи пукале во Јанушев

by fokus 20:07
20:07

Не еден, туку двајца напаѓачи пукале во Мартин Јанушев, кој попладнево беше убиен во населба Аеродром, дознава Фокус од неофицијални извори.

Според нашите избори, Јанушев бил поранешен фудбалер, а во последниот период се занимавал со кик-бокс.

- Advertisements -

Поплднево тој беше застрелан со 4-5 куршуми во главата и вратот и без знаци на живот беше однесен во Градска болница.

Поврзани новости