Димевски му одговори на Ристовски, и тоа со чуден прашалник

by Fokus

„Војната“ на релација Борко Ристовски и Даниел Димевски продолжува.

По денешната прес-конференција на ракометарот, првиот човек на МОК во чудна форма, со прашаланик му одговори.

Уште почудно е што својот личен став го објави на официјалната страна на Македонскиот олимписки комитет.

Поврзани новости