Детенце гледа како кучето јаде пуканки – нејзината реакција е непроценлива!

by Фокус 10:15
10:15

Повеќе од 7 милиони прегледи има ова видео, на кое се гледа како едно девојченце на глас се смее додека го гледа нејзиното милениче како јаде пуканки.

Смеата на девојченцето одушеви милиони луѓе!

- Advertisements -

Поврзани новости