Возач на камион од Србија починал во Швајцарија, телото пронајдено по два дена

by Fokus

Возач на камион од Србија починал во својот камион во Швајцарија, а неговото тело било пронајдено по два дена, пренесуваат српските медиуми.

Како што се наведува, Д.Д. работел во фирма од Нови Сад.

Засега не е позната причината за смртта.

Поврзани новости