Волшебната градина на ресторанот Бакал

by Фокус 11:53
11:53

Само на 15 минути од Скопје, во тетовското село Брвеница се наоѓа ресторанот Бакал. Овој ресторан во етно стил нуди вистинско уживање за љубителите на убавата природа и добрата храна.

8

12092296_10208120705480559_1852200648_n

Поврзани новости