Во живо: Заедничка прес-конференција на Тереза Меј и Зоран Заев

by fokus 16:57
16:57

Следете ја во живо заедничката прес-конференција на британската премиерка Тереза Меј и премиерот Зоран Заев.

ФОТО: Алсат

Поврзани новости