Следете ја во живо заедничката прес-конференција на британската премиерка Тереза Меј и премиерот Зоран Заев.

ФОТО: Алсат

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.