Во живо прес конференција на Бујар Османи

by fokus

Заменик на претседателот на Владата, задолжен за европски прашања, Бујар Османи ќе одржи прес-конференција во Медија центарот на Владата на Република Македонија.

Неговото обраќање можете да го проследите во живо:

Поврзани новости