(ВИДЕО) Српски политичар бараше прашања од празна сала

by fokus 22:46
22:46

Претставник на Српската напредна странка (партијата на Александар Вучиќ), Владимир Орлиќ денеска одржа прес конференција и по своето излагање им понуди на „присутните“ новинари да постават прашања.

И ништо немаше да биде чудно доколку камерманот не покажа широк кадар на кои се виде дека на пресот нема ниту еден присутен.

 

Поврзани новости