(ВИДЕО) Шеќеринска: ВМРО ДПМНЕ бара причина да нема договор

by fokus

Фер и демократски избори се императив, а ВМРО ДПМНЕ бега од такви избори, вели Радмила Шеќеринска во изјавата пред денешните неуспешни разговори во Клубот на пратениците.

Поврзани новости