ВИДЕО Се запали „Застава 101“ во движење кај Јаја паша

by fokus

Се запали автомобил марка „Застава 101“ додека се движеше по улицата кај Јаја паша во Чаир. Пожарот е набрзо изгаснат со противпожарни апарати. Нема повредени во инцидентот.

Видеото е преземено од А1он.

Поврзани новости