(Видео) Атиџе со песна не поздрави од САД

by Fokus 09:31
09:31

Главната протагонистка од филмот Медена земја, Атиџе Муратова утрово со песна ја поздрави Македо нија од Лос Анџелес.

-Па добро беше на Оскарите. Задоволни сме, jас најмногу сакам да пеам но би глумела, само ако ми одговара скромна е Атиџе.

- Advertising -

 

Поврзани новости